fbpx
BIRDS užrašinė, 94 psl., KOUSTRUP

9,90 

Sale!

BIRDS užrašinė, 94 psl., KOUSTRUP

Daugiafunkcinė užrašinė ir ištikima draugė, kuri telpa ir į darbo krepšį, rankinę.

Naudokite užrašų knygelę ne tik užrašams. Pasiimkite į kelionę po parduotuves, naudokite kaip dienoraštį arba asmeninėms mintims ir svarbios informacijos apžvalgai susidaryti. Tai taip pat puiki dovanos idėja.
Užrašų knygelę sudaro 94 tušti perdirbto popieriaus lapai su aukso spalvos užrašais knygos nugarėlėje ir priekyje.
Užrašinėje yra vieta, kurioje galima užrašyti savininko vardą.

Mūsų elegantiškos užrašų knygelės išorėje yra padengtos minkštos dangos laminatu, 94 balti puslapiai, kuriuose bus vietos jūsų idėjoms ir įkvėpimams. Jos yra tokios pat gražios, kaip praktiškos naudoti –  namuose, mokykloje, biure, o gal ir puiki dovana.

Švelnus laminuotas viršelis.

Kiekvienas baltas puslapis sukurtas tam, kad būtų jauku ir malonu rašyti savo mintis, dienos planus, mielas dekoras viršelyje bendrauja su jumis ir suteikia gerų emocijų kasdien.

Nuolat skubančiame pasaulyje, kuomet daug dalykų persikelia į skaitmeninę erdvę  – rašyti ranka tampa tikru malonumu, nes tada laviname savo mintis, laviname rašyseną, leidžiame sau neskubėti.

Tai gali tapti tavo dienoraščiu, idėjų vieta ar pasižymėti mintims, kurias įgyvendinsi vėliau. Patogus kietas viršelis palengvina rašymą, nes taip sukuriamas tvirtas pagrindas. Apgalvotas ir dydis – jo pilnai pakanka, kad rašant ranka turėtų pakankamai vietos, tarsi rašytumėte ant stalo.

Mėgaukitės tikrais dalykais ir dalinkitės jais su kitais.

Prieinamumas: Liko 2

Matmenys

Puslapiai

94 vnt.

Medžiagos

Popierius, kietas viršelis ir nugarėlė

Gamintojas

KOUSTRUP & CO, Danija

BIRDS užrašinė, 94 psl. derioreuBIRDS užrašinė, 94 psl., KOUSTRUP
9,90 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top