fbpx
BAMBOO & PEONY namų kvapo papildymas, 250 ml, TED SPARKS

19,00 

BAMBOO & PEONY namų kvapo papildymas, 250ml.

Šis namų kvapo papildymas puikus sprendimas , kad aromatu galėtumėte mėgautis dar ilgiau. Pripildykite kambarį šio kerinčio bambuko ir bijūnų aromato su žaliosios arbatos ir lelijų užuominomis.

Susikurk jauką namuose. Namų kvapo papildymas – leidžia tau pasirinkti norimą indą, jo dizainą, nes kartais ne visi namų kvapo indai mums yra tinkami.

Panaudok lazdeles, kad kvapas tolygiai sklistų ir skleistų savo aromatą.

Namų kvapas yra svarbus dalykas, kuris gali turėti didelį poveikį jūsų nuotaikai ir bendram jūsų gyvenamojoje erdvėje pojūčiui. Mūsų produktas – tai 250 ml buteliukas su ypatingu kvapu, kuris leis jums pasiekti norimą nuotaiką ir atmosferą savo namuose.

Mūsų namų kvapo papildymas BAMBOO & PEONY yra pagamintas naudojant natūralias esencijas ir aliejus, kurie suteikia subtilų ir ilgalaikį kvapą. Tai puikus būdas pašalinti nemalonius kvapus arba tiesiog pridėti šiek tiek jaukumo ir gaivumo jūsų erdvei.

Šis produktas tinka visiems namams, nuo mažų butų iki didelių namų. Jis lengvai naudojamas – tiesiog supilkite į turimą buteliuką pageidaujamą kvapo dozę ir tada leiskite kvapui plisti visoje erdvėje. Be to, mūsų buteliukas yra kompaktiškas ir patogus naudoti, todėl jį galėsite lengvai pasiimti su savimi, jei reikės.

Mūsų tikslas yra padėti jums sukurti jaukias ir malonias namų aplinkas. Leiskite mūsų namų kvapo papildymui prisidėti prie jūsų gerovės ir gero savijautos jausmo. Tai yra puikus būdas pradėti savo dieną arba nuraminti vakare po sunkios darbo dienos. Pasirinkite mūsų produktą ir leiskite jam pakeisti jūsų namų kvapą!

BAMBOO & PEONY , 250 ml, TED SPARKS

 

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

250 ml

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

BAMBOO & PEONY namų kvapo papildymas, 250 ml, TED SPARKSBAMBOO & PEONY namų kvapo papildymas, 250 ml, TED SPARKS
19,00 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top