fbpx
ARC padėkliukas, 19x11cm, kreminis, DERIOR.EU

8,95 

ARC padėkliukas, 19x11cm, kreminis, DERIOR.EU

Rankų darbo padėkliukas, kuri gaminamas iš gipso, dengiamas vandens pagrindo laku.

Panaudok jį kaip padėkliuką žvakėms, namų kvapams, pasidėti raktams, akiniams ar kitoms smulkmenoms. Šis rankų darbo padėkliukas neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose. Puikiai tinka su mūsų rankų darbo žvakėmis DOVYDAS ir BUDA.

Papuošk savo žurnalinį staliuką, konsolę, spintelę ar lentyną su šiuolaikišku rankų darbo arkos formos ARC padėkliuku, kuris pasižymi itin reljefiniu paviršiumi. Padėkliukas gali būti naudojamas žvakėms, namų kvapams, papuošalams ar raktams laikyti. Jeigu turi vietos – atremk į sieną, veidrodį ir turėsi dekoro elementą.

Ženkite į namų šilumą su mūsų rankų darbo padėklu, kuris įkūnija jaukumą. Sukurtas su meile ir kruopščiu dėmesiu, šis žavus padėklas be vargo suteikia jūsų erdvei išskirtinio akcento. Kiekvienas padėklas pasižymi unikaliu charakteriu, savita tekstūra.

Nedidelio dydžio padėklas yra universalus – jis puikiai tinka ant kavos staliuko, naktinio stalelio arba tampa žaviu centriniu akcentu. Apšvieskite savo vakarus švelnia kvapnių žvakių šviesa arba išdidžiai eksponuokite brangias smulkmenas – galimybės yra neribotos.

Braukite pirštais per lygius kraštus ir mėgaukitės lytėjimo teikiamu džiaugsmu. Pasigrožėkite rankų darbo meistriškumu, nes šis mažas padėkliukas sustiprins jūsų interjero jaukumą. Mirgančios žvakės šviesa užburs jūsų namus ir jie spinduliuos kerinčią šilumą, kuri apgaubs jus kiekvieną dieną.

Pagerinkite savo namų dekorą šiuo žavingu mažu padėklu – širdžiai mielu rankų darbo gaminiu. Tegul jūsų namai pasakoja meilės, komforto ir amžino jaukumo istoriją.

Padėkliukas ARC pagamintas iš gipso, kuris yra bekvapis ir neturi toksiškų priedų.

Padėkliuko apačioje yra priklijuotos apsaugos, kad apsaugotų paviršius nuo subraižymo.

DĖMESIO:

Kiekvienas rankų darbo gaminys yra unikalus, todėl gali būti nedidelių spalvų ir raštų skirtumų tarp gaminių. Gamybos metu susidarantys smulkūs nelygumai ir burbuliukai suteikia pridėtinės vertės ir padaro juos išskirtinius.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Naudoti patalpose, venkti kontakto su aštriais daiktais, kad apsaugotumėte paviršių nuo įbrėžimų.

Prieinamumas: Liko 3

Matmenys

Medžiagos

Gipsas

Spalva

Švelni cemento

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

ARC padėkliukas, 19x11cm, kreminis, DERIOR.EUARC padėkliukas, 19x11cm, kreminis, DERIOR.EU
8,95 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top