fbpx
ARC padėkliukas, 19x11cm, juodas, DERIOR.EU

8,95 

ARC padėkliukas, 19x11cm, juodas, DERIOR.EU

Rankų darbo padėkliukas, kuri gaminamas iš gipso, dengiamas juodais dažais.

Panaudok jį kaip padėkliuką žvakėms, namų kvapams, pasidėti raktams, akiniams ar kitoms smulkmenoms. Šis rankų darbo padėkliukas neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose. Puikiai tinka su mūsų rankų darbo žvakėmis DOVYDAS ir BUDA.

Papuošk savo žurnalinį staliuką, konsolę, spintelę ar lentyną su šiuolaikišku rankų darbo arkos formos ARC padėkliuku, kuris pasižymi itin reljefiniu paviršiumi. Padėkliukas gali būti naudojamas žvakėms, namų kvapams, papuošalams ar raktams laikyti. Jeigu turi vietos – atremk į sieną, veidrodį ir turėsi dekoro elementą.

Mūsų rankų darbo mažas padėkliukas – jaukaus namų dekoro įsikūnijimą. Pagamintas su meile ir dėmesiu detalėms, šis žavus padėklas bet kuriam kambariui suteikia jaukios elegancijos. Pagamintas su meile, todėl kiekvienas padėklas pasižymi unikaliu charakteriu ir turtinga tekstūra. Kompaktiško dydžio padėklas yra universalus, puikiai tinka kvepiančioms žvakėms laikyti, smulkmenoms eksponuoti arba raktams ir būtiniausiems daiktams susidėti. Lygios briaunos, linijos suteikia malonumą liesti, todėl malonu naudotis ir grožėtis. Tegul jo paviršiuje šoka švelni žvakių šviesa ir sukuria jaukią atmosferą ramiais vakarais. Pagerinkite savo namų dekorą šiuo žavingu mažu padėkliuku, puoselėjančiu rankų darbo meistriškumo žavesį ir šilumą bei jaukumą.

Padėkliukas ARC pagamintas iš gipso, kuris yra bekvapis ir neturi toksiškų priedų.

Padėkliuko apačioje yra priklijuotos apsaugos, kad apsaugotų paviršius nuo subraižymo.

DĖMESIO:

Kiekvienas rankų darbo gaminys yra unikalus, todėl gali būti nedidelių spalvų ir raštų skirtumų tarp gaminių. Gamybos metu susidarantys smulkūs nelygumai ir burbuliukai suteikia pridėtinės vertės ir padaro juos išskirtinius.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Naudoti patalpose, venkti kontakto su aštriais daiktais, kad apsaugotumėte paviršių nuo įbrėžimų.

Prieinamumas: Liko 4

Matmenys

Medžiagos

Gipsas

Spalva

Juoda

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

ARC padėkliukas, 19x11cm, juodas, DERIOR.EUARC padėkliukas, 19x11cm, juodas, DERIOR.EU
8,95 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top