fbpx
ARC padėkliukas, 19x11cm, baltas, DERIOR.EU

8,95 

ARC padėkliukas, 19x11cm, baltas, DERIOR.EU

Rankų darbo padėkliukas, kuri gaminamas iš gipso, dengiamas baltais dažais.

Panaudok jį kaip padėkliuką žvakėms, namų kvapams, pasidėti raktams, akiniams ar kitoms smulkmenoms. Šis rankų darbo padėkliukas neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose. Puikiai tinka su mūsų rankų darbo žvakėmis DOVYDAS ir BUDA.

Papuošk savo žurnalinį staliuką, konsolę, spintelę ar lentyną su šiuolaikišku rankų darbo arkos formos ARC padėkliuku, kuris pasižymi itin reljefiniu paviršiumi. Padėkliukas gali būti naudojamas žvakėms, namų kvapams, papuošalams ar raktams laikyti. Jeigu turi vietos – atremk į sieną, veidrodį ir turėsi dekoro elementą.

Paverskite savo gyvenamąją erdvę šiltu ir kviečiančiu prieglobsčiu su mūsų žavingu rankų darbo padėklu, kuris yra jaukaus namų dekoro įsikūnijimas. Su meile ir dėmesiu detalėms pagamintas žavus padėklas bet kuriam kambariui suteiks elegancijos.

 

Kiekvienas padėklas išsiskiria unikaliu charakteriu ir nėra dviejų visiškai vienodų. Kompaktiškas dydis  yra universalus, todėl jį galite statyti bet kur – ant kavos staliuko, naktinio stalelio ar net kaip dekoratyvinį centrinį elementą. Nesvarbu, ar ant šio mažo padėkliuko laikysite mėgstamas kvapnias žvakes, ar eksponuosite senovinių smulkmenų kolekciją, ar tiesiog patogiai laikysite raktus ir smulkius daiktus – šis mažas perlas atlieka ir estetinę, ir funkcinę paskirtį.

Briaunos ir lenktos linijos teikia malonumą liečiant, todėl malonu ne tik naudotis, bet ir grožėtis. Tegul jo paviršiuje šoka švelniai mirganti žvakių šviesa ir sukuria jaukią atmosferą ramiais vakarais namuose.

Padėkliukas ARC pagamintas iš gipso, kuris yra bekvapis ir neturi toksiškų priedų.

Padėkliuko apačioje yra priklijuotos apsaugos, kad apsaugotų paviršius nuo subraižymo.

DĖMESIO:

Kiekvienas rankų darbo gaminys yra unikalus, todėl gali būti nedidelių spalvų ir raštų skirtumų tarp gaminių. Gamybos metu susidarantys smulkūs nelygumai ir burbuliukai suteikia pridėtinės vertės ir padaro juos išskirtinius.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Naudoti patalpose, venkti kontakto su aštriais daiktais, kad apsaugotumėte paviršių nuo įbrėžimų.

Prieinamumas: Liko 2

Matmenys

Medžiagos

Gipsas

Spalva

Balta

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

ARC padėkliukas, 19x11cm, baltas, DERIOR.EUARC padėkliukas, 19x11cm, baltas, DERIOR.EU
8,95 

Prieinamumas: Liko 2

Scroll to Top