fbpx
AGROS žolelių arbata, Rhoeco

7,15 

Sale!
Kodas arb733003 Kategorijos , , Tags , ,

AGROS žolelių arbata, Rhoeco

Šia lengva gaivinančia žolelių arbata AGROS galima mėgautis bet kuriuo paros metu. Citrininė verbena ir melisa suteikia subtilų citrinų skonį, kurį praturtina žemiškesnis citrusinių vaisių kalnų arbatos poskonis. Pelkinė  mėta ir medetkos savo unikaliais aromatais papildo šį unikalų AGROS charakterį.

Sudėtis: kalnų arbata , medetka , citrininė verbena , citrinų balzamas , pelkinė mėta.

Tvarumas: kai arbata bus sunaudota, pakartotinai naudokite jos indą ir paverskite jį vazonėliu! Vykdykite užrašo galinėje pusėje pateiktas instrukcijas, raskite ekologišką sėklų lazdelę ir užsiauginkite savo žolelių. Atlikite savo vaidmenį aplinkos apsaugoje, taikydami žiedinės ekonomikos modelį ir sumažindami atliekų kiekį.

Arbatai naudojamos tik sveikos, geriausios ekologiškų žolelių dalys (gėlės, sėklos, lapai), kurios prieš pakuojant rankiniu būdu išrūšiuojamos rankomis. Visos žolelės yra surinktos iš nedidelių ekologiškų šeimos ūkių Graikijoje. Visi procesai atliekami rankomis, pradedant auginimo būdais ir baigiant rūšiavimu ir pakavimu, kurie gaminami sertifikuotose įmonėse Salonikuose, Graikijoje. Žolelės yra aukščiausios kokybės ir nepraranda nei skonio, nei kvapo.

Visi produktai susideda iš 100% ekologiškų džiovintų žolelių ir nieko daugiau. Jokių priedų, saldiklių, jokio papildomo skonio.

Paruošimo būdas:

Šaukštelį žolelių arbatos užplikyti karštu, bet ne verdančiu vandeniu. Leisk pabūti iki 10 min ir tada skanauk.

Taip pat nepamiršk, kad ši žolelių arbata puikiai tinka gaminti ir šaltą arbatą. Žiupsnelį arbatos užpilk šaltu vandeniu ir palik mažiausiai 6 valandoms. Geriausia tai, kad arbata nebus per stipri, nes ji atiduos tiek skonio, kiek reikia – nei per daug, nei per mažai. Patiekiant gali paskaninti medumi, citrina. Dar daugiau gaivos suteiks įdėti ledo kubeliai. Tai idealus pasirinkimas karštuoju metų laiku.

Tau taip pat patiks arbata URBAN, SEA, FOREST.

Prieinamumas: Liko 1

Sudėtis

Kalnų arbata , medetka , citrinų verbena , citrinų balzamas , pelkinė mėta.

Paruošimas

1g arbatžolių užplikyti 170ml apie 95C vandeniu, palaikyti 8-10min.

Svoris

20g

Gamintojas

Rhoeco, Graikija

zoleliu arbata agros, ekologija, tvarumasAGROS žolelių arbata, Rhoeco
7,15 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top