fbpx
ABEILLE spalvotos taurės, 240 ml, 4 vnt., LA ROCHERE

33,56 

Sale!

ABEILLE spalvotos taurės, 240 ml, 4 vnt., LA ROCHERE

Abeille – tai išskirtinė kolekcija, primenanti Pietų Prancūziją, elegantiškai suteikianti ant stalo Viduržemio jūros ir Provanso skonį. Atraskite visus jo spalvingus variantus gražioje dėžutėje, kad sukurtumėte madingą ir autentišką derinį!

Taip pat puikiai dera ir šios kolekcijos stiklinės, kurios sukurs vientisą tavo stalo dekorą.

Grūdinto stiklo spalvotos taurės , kurios yra 240 ml talpos turi daug privalumų, kurie padaro jas nepakeičiamas jūsų virtuvėje, valgomajame ar tiesiog terasoje. Pirma, šios taurės yra išskirtinai tvirtos ir atsparios temperatūros svyravimams, todėl jas galima naudoti tiek šiltam, tiek šaltam gėrimui. Tai reiškia, kad galite mėgautis šilta kava arba šviežiu šaltu gėrimu be jokių problemų.

Be to, grūdintas stiklas yra nepralaidus kvapams ir skoniui, todėl jūsų gėrimai nebus paveikti stiklo sudirginančiu kvapu ar skoniu. Tai padės išlaikyti jūsų gėrimą autentišką ir skanų.

Dėl spalvotų variantų, šios taurės gali būti puikiu dekoratyviniu elementu jūsų stalui arba virtuvei. Jūs galite derinti taurę su kitais stikliniais arba porceliano indais, kad sukurtumėte harmoningą išvaizdą. Tai tinka tiek kasdieniam valgymui, tiek specialiems renginiams.

Galiausiai, šios taurės yra lengvos priežiūros. Jų grūdintas stiklas yra lengvai nuplaunamas rankomis arba indaplovėje, jos tarnaus ilgą laiką.

Grūdinto stiklo spalvotos taurės yra praktiškos, stilingos ir lengvai priežiūros, todėl jos yra puikus pasirinkimas jūsų kasdieniam naudojimui. Jų spalvotos galimybės ir universalumas leidžia kurti įspūdingas stalo dekoracijas ir mėgautis gėrimais visais metų laikais.

Prieinamumas: Liko 3

Kiekis

4

Talpa

240ml

Medžiagos

Grūdintas stiklas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

LA ROCHERE, Prancūzija

ABEILLE spalvotos taurės, 240 ml, 4 vnt., LA ROCHEREABEILLE spalvotos taurės, 240 ml, 4 vnt., LA ROCHERE
33,56 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top