fbpx
2IN1 žvakidė, gipsas, 6cm, auksas, DERIOR.EU

14,95 

2IN1 žvakidė, gipsas, 6cm, auksas, DERIOR.EU

Rankų darbo žvakidė, kuri gaminama iš gipso, dengiama aukso folija, lakuojama specialiu laku.

Ši itin moderni 2 žvakių rankų darbo žvakidė neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose. Puikiai dera su mūsų rankų darbo žvakėmis DOVYDAS ir BUDA. Derink su kitų spalvų žvakidėmis ir sukurk sau reikiamus derinius.

Aukso spalvos dekoro elementai ypatingai pagyvina tavo interjerą, suteikia prabangos jausmą. Specialia ausko folija dengtas gaminys išsiskiria savo unikalumu, nes kiekvieną kartą dengiasi skiritngai ir neįmanoma vienodai sukurti dviejų tokių pačių dirbinių. Derink su tamsiomis spalvomis, taip dar labiau išryškės auksos spalva, derinant su švelnesnėmis, pastelinėmis spalvomis sukursi ramesnį derinį. Buvo laikmetis, kai aukso spalva interjeruose karaliavo ir statusą karališką turėjo, paskui persisotinimas jai prilipdė kičo etiketę, o dabar į šiuolaikiškus namus ši spalva įsiveržė su nauja jėga ir visai kitaip interpretuojama. Ir visgi jokiems stereotipams aukso spalva nepaklūsta.

Profesionalai apie aukso spalvą kalba labai prieštaringai – vieni tvirtina, kad interjere ja dekoruotų paviršių galėtų būti ne daugiau nei dešimtadalis, kiti gerokai liberalesni, leidžia jai skirti iki trečdalio ploto… Bet kuriuo atveju visi dizaineriai vieningai sutaria, kad svarbiausia – saiko jausmas ir stiliaus pojūtis, ir ši spalva neatrodys pretenzingai.

Įdomu tai, kad nuotraukose ir realybėje aukso spalva atrodo skirtingai. Taip yra dėl metalo spindesio, kurio negali atkartoti nei popierius, nei kompiuterio monitorius, ir tik mūsų akys mato ją tokią, kokia iš tiesų yra. Daugiau skaitykite

DĖMESIO:

Kiekviena mūsų pagaminta žvakidė yra rankų darbo, todėl galimi nežymūs matmenų skirtumai, paviršiaus nelygumai.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Prieinamumas: Liko 1

Aukštis

6cm

Spalva

Sendintas auksas

Medžiagos

Gipsas

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

2IN1 žvakidė, gipsas, 6cm, auksas, DERIOR.EU2IN1 žvakidė, gipsas, 6cm, auksas, DERIOR.EU
14,95 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top