fbpx
RING žvakidė, gipsas, 11cm skres., kreminė s., DERIOR.EU

9,95 

RING žvakidė, gipsas, 11cm skres., kreminė s., DERIOR.EU

Rankų darbo žvakidė, kuri gaminamas iš gipso, dengiamas bespalviu vandens pagrindo laku.

Ji tinka ne tik žvakėms deginti, bet gali pasidėti raktus, papuošalus ar  kitas smulkmenams. Ši rankų darbo žvakidė neabejotinai suteiks bet kuriam interjerui išskirtinumo ir šilumos, nes jis tinka nuo klasikinio iki itin modernaus stiliaus namuose. Puikiai dera su mūsų rankų darbo žvakėmis DOVYDAS ir BUDA.

Žavi žvakidė, kurioje nuostabiai dera apvalių kontūrų žavesys ir aptakių linijų rafinuotumas.

 

Kruopščiai pagaminta žvakidė pasižymi harmoninga lygių kreivių ir rafinuotų linijų sinteze. Rezultatas – kerinti vizualinė sąveika, kuri traukia akį ir žadina intrigą, todėl žvakidė yra verta pokalbio bet kuriame kambaryje.

 

Kiekviena rankų darbo žvakidė yra meistriškumo įrodymas. Šis kūrinys pasižymi detalumu ir tikslumu, kurį galima pasiekti tik dirbant rankomis. Dėl to kiekvienas gaminys pasižymi unikaliu charakteriu, todėl ji tampa brangiu ir išskirtiniu jūsų interjero elementu.

 

Šiuolaikinis dizainas harmoningai dera su bet kokiu interjero stiliumi, lengvai papildydamas modernią, minimalistinę ir net eklektišką aplinką. Elegantiška išvaizda suteikia jūsų gyvenamosioms erdvėms rafinuotumo, o kreivių ir linijų derinys sukuria subalansuotą ir rafinuotą estetiką.

Derink kelias spalvas, skirtingas tekstūras, kurk kontrastus ir kaskart nustebsi – reikia tiek nedaug, norint pakeisti savo interjerą. Žvakių liepsna sukurs romantikos ir ramybės oazę kiekvieną kartą, kai tik uždegsi jas.

DĖMESIO:

Kiekviena mūsų pagaminta žvakidė yra rankų darbo, todėl galimi nežymūs matmenų skirtumai, paviršiaus nelygumai.

Valyti drėgna šluoste, nepalikti skysčių, netinka maisto produktams.

Prieinamumas: Liko 4

Matmenys

Medžiagos

Gipsas

Spalva

Švelni cemento

Dėmesio

Valyti drėgna šluoste, netinka maisto produktams.

Gamintojas

DERIOR.EU, MB Donatus LT, Lietuva

RING žvakidė, gipsas, 11cm skres., kreminė s., DERIOR.EURING žvakidė, gipsas, 11cm skres., kreminė s., DERIOR.EU
9,95 

Prieinamumas: Liko 4

Scroll to Top