PAVINA dvigubo stiklo puodeliai, 2vnt., 0,35l

39,90 

PAVINA dvigubo stiklo puodeliai, 2vnt., 0,35l.

Susitikimas su draugais išgerti kavos, gurkšnoti puodelį arbatos lietingą dieną… kartais mažiausi dalykai suteikia didžiausius malonumus. Dabar šias akimirkas galite paversti dar unikalesnėmis dėka PAVINA dvigubo stiklo puodelių.

 

Elegantiškas tavo virtuvės reikmenų papildymas – dvigubo stiklo puodeliai yra stilingi ir funkcionalūs. Kiekvienas stiklas yra individualiai išpūstas rankomis iš borosilikatinio stiklo, kad būtų sukurtas šiluminis efektas. Taip karšti ir šalti gėrimai ilgiau išlaiko pageidaujamą temperatūrą, o ypatingas silikoninis vožtuvas reguliuoja stiklinės lauko temperatūrą.

Išvaizda, kuri pakeri. Dvigubos sienelės dizainas sukuria akį traukiančią optinę iliuziją, dėl kurios skystis atrodo tarsi plūduriuojantis stikle. Kad ir ką patieksite, atrodys tikrai sensacingai. Nuo kavos, arbatos ir karšto šokolado iki kokteilių, šaltų gėrimų ir šaldytų desertų –PAVINA dvigubo stiklo puodeliai tinka visoms progoms. Pasirink sau tinkamą dydį ir mėgaukis.

 

Pagrindinės savybės ir privalumai

Inovatyvi dvigubų sienelių konstrukcija, kuri išlaiko karštus gėrimus karštus, o šaltus – šaltus.

Idealiai tinka bet kokio tipo gėrimams, nuo kokteilių iki kakavos.

Taip pat puikiai tinka patiekti sriubą ar šaltus desertus.

Pagaminta iš rankomis pūsto, karščiui atsparaus borosilikatinio stiklo.

Sumanus silikoninis vožtuvas, kuris išlygina oro slėgį tarp dviejų stiklo sluoksnių.

Galima plauti indaplovėje, mikrobangų krosnelėje ir orkaitėje (iki 176ºC).

 

Naudojimas ir priežiūra

Prieš naudodami pirmą kartą, išskalaukite puodelius šiltame, muiluotame vandenyje ir gerai išdžiovinkite. Visą tolesnį naudojimą puodelius plaukite rankomis ir išdžiovinkite arba įdėkite į indaplovę. PAVINA dvigubo stiklo puodeliai yra saugūs naudoti šaldiklyje, orkaitėje ir mikrobangų krosnelėje.

Neturime

Talpa

0,35l

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas, silikonas

Kiekis

2 vnt.

Gamintojas

BODUM, Danija

Scroll to Top