fbpx
PATCHOULI & MUSK automobilio oro gaiviklis į groteles, TED SPARKS

19,95 

PATCHOULI & MUSK automobilio oro gaiviklis į groteles, TED SPARKS

Suteikite savo automobiliui nuostabų kvapą su išskirtiniu Ted Sparks automobilio oro gaivikliu iš kolekcijos Patchouli & Musk. Įdėję šį kvapą į automobilį iškart pasijusite kaip namuose, kad galėtumėte jaustis patogiai ir atsipalaidavę. Ventiliacijos sistemos oro srautas suaktyvins kvepalus. Kvepalai Patchouli & Musk pasižymi paslaptingumu ir yra puikus unisex aromatas. Energingos viršutinės greipfrutų natos pereina į medinę sandalmedžio ir tamsių pačiulų širdį. Bazinės natos maloniai nustebina šilta vanilė, jausmingas muskusas, gintaras ir tonka.

Viršutinės natos: greipfrutas, apelsinas.
Vidurinės natos: rožių žiedlapiai, jazminas.
Pagrindinės natos: eglė, sandalmedis, pačiulis, burboninė vanilė, saldus muskusas.

Leisk sau pasinerti į užliejančių kvapų ir minčių jūrą, atsipalaiduok ir pamilk naujai atrastus pojūčius. Tavo automobilio kvapas leis tau mėgautis vairavimu dar labiau.

Naudojimas:
Atidarykite Ted Sparks automobilio oro gaiviklį nuimdami dangtelį. Nuimkite plastikinę įmautę nuo vienos iš kvapų lazdelių. Įdėkite kvapų lazdelę į difuzoriaus vidurį ir vėl uždėkite dangtelį, kad difuzorius būtų uždarytas. Tada tiesiog pritvirtinkite difuzorių prie automobilio ventiliatoriaus naudodami gale esantį metalinį spaustuką. Kartu su automobilio difuzoriumi pateikiamos dvi kvapiosios lazdelės. Kiekvienos kvapiosios lazdelės užteks nuo 6 iki 8 savaičių, priklausomai nuo naudojimo. Patarimas: jei norite intensyvesnio kvapo, įjunkite oro kondicionierių.

Taip pat išmėgink šio gamintojo kitus produktus – namų kvapas, dušo gelis, namų kvapo purškiklis.

 

Neturime

Kvapas

Viršutinės natos: apelsinas, greipfrutas. Vidurinės natos: rožių žiedlapiai, jazminas Bazinės natos: eglė, sandalmedis, pačiulis, burboninė vanilė, saldus muskusas.

Gamintojas

TED SPARKS, Nyderlandai

Scroll to Top