fbpx
OLD MILLION kabinamas popierinis oro gaiviklis, Aromatic 89

2,95 

Sale!

OLD MILLION kabinamas popierinis oro gaiviklis, Aromatic 89

Kiekviena mintis, kiekviena istorija, kiekvienas įvykis, pirmiausia, buvo įamžintas ant popieriaus lapo, taip pat kaip ir mūsų atrinktos kvapų kompozicijos. Popierinis oro gaiviklis yra prisodrintas prabangių aromatų natomis, kurių kvapo užteks net iki 20 dienų! Gaiviklį galima pakabinti, todėl kabėdamas ant veidrodėlio jis ne tik džiugins akį savo išskirtinumu, bet ir lepins ryškiausiais kvapais. Intensyvesni aromatai juntami esant didesniam oro judėjimui automobilyje.

OLD MILLION kabinamas popierinis oro gaiviklis paruošiamas labai paprastai – Jums reikės atidaryti maišelį per nurodytą vietą ant įpakavimo, ištraukti kvapuką už virvutės ir pakabinti ant veidrodėlio. Įspėjame, kad produktą reikėtų ištraukti atsargiai ir neskubant, kad neįvyktu joks sąlytis su kitais paviršiais. Kadangi oro gaiviklis jau pakabintas ant veidrodėlio ir džiugina savo aromatais, dabar Jums beliko tik patogiai įsitaisyti vairuotojo sėdynėje ir užkūrus automobilį pajusti naujos kelionės pradžią!

Trumpai apie kabinamą popierinį oro gaiviklį:
Koncentruotas kvapas
Popierinis, vienkartinio naudojimo
Intensyvesni kvapai juntami esant oro judėjimui
Stiprus ir ilgai išliekantys kvapai iki 20 dienų
Supakuotas juodame įpakavime
Pagaminta Lietuvoje.

Dėmesio: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali sukelti alergija. Patekus ant odos ar į akis, nuplauti dideliu kiekio vandens, esant poreikiui kreiptis į gydytojus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto įpakavimą. Venkite produkto patekimo į gamtą. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo.

Sudedamosios dalys: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one; 3,7-dimethylnona-1,6-dien-3-ol; Pentadecan-15-olide; d-Limonene (p-Mentha-1,8-diene); 3-(p-methoxyphenyl)-2-methylpropionaldehyde; 7-hydroxycitronellal; (Z)-3-hexenyl salicylate; Citronellol; 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyde; Coumarin; Geraniol; Nerol; cis-hex-3-en-1-yl methyl carbonate; Hexyl salicylate; (E)-3-methyl-5-cyclopentadecen-1-one

Prieinamumas: Liko 3

Kvapas

Greipfrutas, citrina, apelsinas, mėta, muskato riešutas, jazminas, gvazdikas, cinamonas, gintaras, pačiulis, gyvūninės kilmės muskusas.

Efektyvumas

Stiprus ir ilgai išliekantis kvapas iki 20 dienų

Gamintojas

Aromatic 89, Lietuva

OLD MILLION kabinamas popierinis oro gaiviklis, Aromatic 89OLD MILLION kabinamas popierinis oro gaiviklis, Aromatic 89
2,95 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top