fbpx
MAJESTY automobilio kvapo papildymas (į groteles), Aromatic 89

2,05 

Sale!

MAJESTY automobilio kvapo papildymas (į groteles), Aromatic 89

Jūsų jau pamėgtas automobilio kvapo papildymas laukia kada vėl galės džiuginti išskirtiniais prabangos aromatais kasdienėse kelionėse. Papildyme rasite vieną išsirinkto kvapo kapsulę, kuri pratęs aromatingus malonumus net iki 30 dienų! Mėgstamiausią kvapą pajusite vos tik įstačius gaiviklį į groteles, o įjungus šiltesnę oro srovę aromatai tik sustiprės.

Automobilio oro gaiviklio kapsulės pakeitimą sudaro vos keli žingsniai, tad akimirksniu galėsite mėgautis užburiančiais aromatais savo transporto priemonėje. Pirmiausia, atsukus priekinį laikiklio dangtelį, išimkite pasibaigusią kapsulę ir į jos vietą įstatykite naują. Vėliau, užsukus dangtelį, įdėkite laikiklį su kvapu į automobilio oro groteles. Dabar jums beliko patogiai įsitaisyti vairuotojo sėdynėje ir užkūrus automobilį pajusti naujos kelionės pradžią!

MAJESTY automobilio kvapo papildymas (į groteles), Aromatic 89

Mūsų automobilio oro gaiviklio papildymas trumpai:
Koncentruota kvapų kapsulė
Intensyvesni kvapai juntami įjungus šilto oro srovę
Stiprus ir ilgai išliekantys kvapai iki 30 dienų
Supakuotas juodame įpakavime
Pagaminta Lietuvoje.

Sudedamosios dalys: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one; 3,7-dimethylnona-1,6-dien-3-ol; Pentadecan-15-olide; d-Limonene (p-Mentha-1,8-diene); 3-(p-methoxyphenyl)-2-methylpropionaldehyde; 7-hydroxycitronellal; (Z)-3-hexenyl salicylate; Citronellol; 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyde; Coumarin; Geraniol; Nerol; cis-hex-3-en-1-yl methyl carbonate; Hexyl salicylate; (E)-3-methyl-5-cyclopentadecen-1-one.

Dėmesio: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali sukelti alergija. Patekus ant odos ar į akis, nuplauti dideliu kiekio vandens, esant poreikiui kreiptis į gydytojus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto įpakavimą. Venkite produkto patekimo į gamtą. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo.

Prieinamumas: Liko 3

Kvapas

Mandarinas, apelsinas, kinkanas, juodųjų serbentų lapai, pakalnutė, jazminas, abrikosas, sandalmedis, gintaras, vanilė, baltasis muskusas.

Efektyvumas

kvepia iki 30 dienų

Gamintojas

Aromatic 89, Lietuva

MAJESTY automobilio kvapo papildymas (į groteles), Aromatic 89 derior.euMAJESTY automobilio kvapo papildymas (į groteles), Aromatic 89
2,05 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top