fbpx
Kosmetikos rinkinys vyrams (Kalėdinė kolekcija), Aromatic89

39,20 

Sale!
Kosmetikos rinkinys vyrams (Kalėdinė kolekcija), Aromatic89

 

Šventinis laikotarpis – puiki proga parodyti rūpestį ir meilę, todėl Aromatic •89• sukūrė naują kūno priežiūros rinkinį skirtą vyrams.

Išankstinis užsakymas

Kosmetikos rinkinys vyrams (Kalėdinė kolekcija), Aromatic89

 

Šventinis laikotarpis – puiki proga parodyti rūpestį ir meilę, todėl Aromatic •89• sukūrė naują kūno priežiūros rinkinį skirtą vyrams. Rinkinį sudaro:

  • Inoop dušo gelis – ne tik gaivus, bet ir ilgai išliekantis aromatas bei įvairiais vitaminais praturtinta sudėtis , padės pradėti dieną teigiamai.
  • Inoop losjonas po skutimo – odos dirginimą mažinantis bei odą įvairiais vitaminais ir mineralais praturtinantis produktas leis pajusti komfortą po kiekvieno skutimosi.
  • Inoop valomasis veido gelis – tai raktas į švarią, sveiką ir švytinčią odą, padedantis išlaikyti jaunatviškumą ir švytėjimą.

Kūno priežiūros rinkinys yra ne tik praktiška, bet ir elegantiška dovanų idėja, tinkanti bet kuriam vyrui, norinčiam pasirūpinti savo išvaizda ir jaustis puikiai.

Dėmesio: Saugotis, kad losjonas nepatektų į akis, ar burną. Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Galiojimo laikas 12 mėnesių nuo atidarymo datos.

Kvapas

Inoop (Elite) – slyva, bergamotė, obuolys, cinamonas, gvazdikėliai, gvazdikas, snaputis, muskusinė vanilė, kedro mediena, gintaras.

Gamintojas

Aromatic 89, Lietuva

Kosmetikos rinkinys vyrams (Kalėdinė kolekcija), Aromatic89Kosmetikos rinkinys vyrams (Kalėdinė kolekcija), Aromatic89
39,20 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top
%d