fbpx
Kavos pupelės BR.DECAF, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

8,00 

Kavos pupelės BR.DECAF, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

Skonio natos:

ŽEMĖS RIEŠUTAI, PIENIŠKAS ŠOKOLADAS, IRISAI

Kava be kofeino yra plačiai paplitęs gėrimas, gaminamas iš kavos pupelių, iš kurių pašalinama didelė dalis kofeino. Tai leidžia kavos mėgėjams mėgautis turtingu kavos skoniu, aromatu ir šiluma be įprasto stimuliuojančio kofeino poveikio. Kofeino šalinimo metodai yra įvairūs: šveicariškas vandens procesas, ekstrakcija tirpikliais ir ekstrakcija anglies dioksidu. Nors bekofeinizavimo procesas gali šiek tiek pakeisti kavos skonį, šiuolaikiniais metodais stengiamasi išlaikyti originalų kavos profilį. Nesvarbu, ar dėl sveikatos, ar dėl vakarinio pasimėgavimo, kava be kofeino yra puikus pasirinkimas mėgautis kava bet kuriuo paros metu.

Kava be kofeino gali būti puiki. Šios DECAF pupelės iš Brazilijos.

Minkšta, itin saldi, pienišką šokoladą bei skrudintus žemės riešutus primenanti kava. Tarsi koks natūralus snickers batonėlis. Mums ji patinka, nes dažnai padeda perkrauti skonio receptorius. Ypač užsižaidus su retomis, netipiškomis kavomis. Brazilijos kavoms mėgstame dar prisegti etiketę klasikinė.

Brazilijos kavos ūkiuose surinktos kavos pupelės iš pradžių keliauja į Vankuveryje esantį SWISS WATER DECAF centrą. Čia pupelės pamerkiamos švariame ir šviežiame vandenyje tam, kad būtų atsargiai pašalintas kofeinas. Swiss Water® proceso metu nenaudojami jokie chemikalai. Plačiau apie šią technologiją galite paskaityti čia.

Pavadinimas MINAS GERAIS
Kodas BR.MI
Kilmė MINAS GERAIS, BRAZILIJA
Aukštis 1000 M.
Rūšis ARABIKA
Porūšis BOURBON, CATUAI
Apdorojimas SWISS WATER DECAF
Skrudinimas VIDUTINIS

Išankstinis užsakymas

Skonio natos

ŽEMĖS RIEŠUTAI, PIENIŠKAS ŠOKOLADAS, IRISAI

Kiekis

200g

Gamintojas

MB Kreiva nosis, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES

Kavos pupelės BR.DECAF, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES derior.euKavos pupelės BR.DECAF, CROOKED NOSE & COFFEE STORIES
8,00 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top