fbpx
Espreso puodelis, 100 ml, 4 vnt., stiklas, LA ROCHERE

20,40 

Sale!

Espreso puodelis, 100 ml, 4 vnt., stiklas, LA ROCHERE

Tai naujas klasikinio prancūziško bistro stiliaus variantas. Įkvėptas tradicinių stiklinių siluetų iš istorinių Prancūzijos kavinių, šis firminis stilius yra draugiškumo ir gero laiko, kuriuo dalijamasi su draugais, požymis.

Kiekvienas puodelis puoštas skirtingu dekoru, todėl geriant kavą lengvai atskirsite savo pasirinktą indą. Daili dėžutė puikiai tinkama dovanoti, transportuoti. Jų ergonimiškas dizainas puikiai pritaikytas mėgautis ne tik gėrimais. Panaudokite pateikti ikrus, džemus, uogienes ar kitus užtepus. Mini desertai atrodys išskirtinai, nes kiekviena stiklinė išsiskiria tik jai būdingu rašto dekoru.

Tateikite skirtingos spalvos maisto ir stalas atrodys dar labiau išskirtinis ir jaukesnis. Net ir po didelėsšventės juos bus paprasta išvalyti, nes galima plauti indaplovėje.

La Rochere grūdinto stiklo indai yra gaminami Prancūzijoje, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir technologijas. Šie indai yra ypač patvarūs ir atsparūs smūgiams, todėl juos galima naudoti kasdieniame naudojime. Grūdintas stiklas yra pagamintas iš dviejų stiklo sluoksnių, kurie yra sujungti aukštoje temperatūroje. Šis procesas suteikia stiklui didesnį stiprumą ir atsparumą.

La Rochere grūdinto stiklo indai yra prieinami įvairių formų ir dydžių, todėl juos galima naudoti įvairiems tikslams. Šie indai yra ypač populiarūs virtuvėse, nes juos lengva valyti ir jie yra atsparūs karščiui.

La Rochere grūdinto stiklo indų privalumai:

  • Patvarumas ir atsparumas smūgiams
  • Atsparumas karščiui
  • Lengva valyti
  • Stilingas dizainas

Prieinamumas: Liko 1

Talpa

100ml

Medžiagos

Stiklas

Kiekis

4 vnt.

Gamintojas

Jaspers Tabletop, Nyderlandai Tognana, Italija

Espreso puodelis, 100 ml, 4 vnt., stiklas, LA ROCHEREEspreso puodelis, 100 ml, 4 vnt., stiklas, LA ROCHERE
20,40 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top