fbpx
BRASILIA automobilio oro gaiviklis (į groteles), Aromatic 89

14,95 

Sale!

BRASILIA automobilio oro gaiviklis (į groteles), Aromatic 89

Daugkartinis laikiklis su keičiamomis kvapų kapsulėmis, kurios maloniai kvepės iki 30 dienų.

Minimalistinio dizaino oro gaiviklis yra elegantiška Jūsų automobilio interjero puošmena, kuri pasirinktus kvapus skleidžia net iki 30 dienų! Išskirtiniai kvapai juntami vos tik įstačius gaiviklį į groteles, o įjungus šiltesnę oro srovę aromatai tik sustiprėja. Metalinis laikiklis yra daugkartinio naudojimo, tad pasibaigus pamėgtam kvapui jį bus galima panaudoti dar kartą ir papildyti nauja arba dar neišbandyta prabangių aromatų kapsule.

Automobilio oro gaiviklio paruošimą ir naudojimą sudaro vos keli žingsniai, tad akimirksniu galėsite mėgautis užburiančiais aromatais savo transporto priemonėje. Pirmiausia, atsukus priekinį kvapo laikiklio dangtelį, įdėkite pasirinkto kvapo kapsulę į jai skirtą vietą. Vėliau, užsukus dangtelį atgal, įstatykite laikiklį su kvapu į automobilio oro groteles. Dabar jums beliko patogiai įsitaisyti vairuotojo sėdynėje ir užkūrus automobilį pajusti naujos kelionės pradžią!

BRASILIA automobilio oro gaiviklis (į groteles), Aromatic 89

Automobilio oro gaiviklis į groteles trumpai:
Įpakavime 1 vnt. koncentruota kvapų kapsulė
Metalinis, daugkartinio naudojimo laikiklis
Intensyvesni kvapai juntami įjungus šilto oro srovę
Stiprus ir ilgai išliekantys kvapai iki 30 dienų
Supakuotas juodame įpakavime
Pagaminta Lietuvoje.

Sudedamosios dalys:  1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one; 3,7-dimethylnona-1,6-dien-3-ol; Pentadecan-15-olide; d-Limonene (p-Mentha-1,8-diene); 3-(p-methoxyphenyl)-2-methylpropionaldehyde; 7-hydroxycitronellal; (Z)-3-hexenyl salicylate; Citronellol; 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyde; Coumarin; Geraniol; Nerol; cis-hex-3-en-1-yl methyl carbonate; Hexyl salicylate; (E)-3-methyl-5-cyclopentadecen-1-one.

Dėmesio: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali sukelti alergija. Patekus ant odos ar į akis, nuplauti dideliu kiekio vandens, esant poreikiui kreiptis į gydytojus. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto įpakavimą. Venkite produkto patekimo į gamtą. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo. Galiojimo laikas 12 mėnesių nuo atidarymo datos.

Prieinamumas: Liko 1

Kvapas

Cinamonas, muskato riešutas, gvazdikėliai, šalavijas, kedras, levandos, pačiuliai, tikmedis, oda, kvapioji tongapupė, šviesusis tabakas, gurmaniškas akordas

Efektyvumas

Daugkartinis laikiklis su keičiamomis kvapų kapsulėmis, kurios maloniai kvepės iki 30 dienų

Gamintojas

Aromatic 89, Lietuva

BRASILIA automobilio oro gaiviklis (į groteles), Aromatic 89BRASILIA automobilio oro gaiviklis (į groteles), Aromatic 89
14,95 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top