BISTRO indas aliejui, actui, 0.5l

22,90 

BISTRO indas aliejui, actui, 0.5l.

Acto ir aliejaus dozatoriai visada suteikia jaukią aurą ir perteikia ypatingą namų jausmą. Tačiau tuo pačiu metu jų naudojimas kartais tampa kėblus. Nes dažniausiai paskutinis skysčio lašelis nuteka ant stalo ar kito paviršiaus ir palieka erzinančias dėmes. Todėl aliejaus/acto indas BISTRO gaminamas su specialiu pilstymo snapeliu, kuris tiksliai sustabdo acto ir aliejaus tekėjimą. Mažas silikoninis rutuliukas uždaro snapelį, kai dozatorius yra vertikalus ir atidaro, kai dozatorius pakreiptas. Tai leidžia lengvai išpilti actą/aliejų ir išvengti erzinančių dėmių ant stalo.

Vasaros metu labai patogu naudoti šį indą aliejui lauke – darant BBQ vakarėlį lauke, iškylaujant, nes dangtelis apsaugo nuo vabzdžių, dulkių.

Esant reikalui visas indo aliejui, actui dali galima plauti indaplovėje. Išplovus gerai išsausinti.

Taip pat gali panaudoti ir vandens laikymui, kai jo reikia nedaug, pavyzdžiui laikyti kaip grafiną su vandeniu ant miegamojo naktinio stalelio – visada po ranka, visada patogu.

Panaudojimas gali būti ir labai netikėtas…pamerkti gėles, nes dangtelis puikiai nusiima ir lieka daili kolbos formos vaza.

Neturime

Talpa

0,5l

Spalva

Skaidrus korpusas, Juodas dangtelis

Aukštis

21 x 9,5cm

Medžiagos

Borosilikatinis stiklas, Plastikas, Silikonas

Priežiūra

Galima plauti indaplovėje

Gamintojas

BODUM, Danija

Scroll to Top