fbpx

Šalta kava – vasaros hitas

Kylant temperatūrai ir ryškiai šviečiant saulei, nėra nieko geriau už gaivią šaltos kavos stiklinę, kuri nugalėtų vasaros karštį. Šaltos kavos ruošimas namuose naudojant BODUM kavinukus yra ne tik paprastas ir patogus procesas, bet ir leidžia pritaikyti kavos stiprumą pagal savo skonį. Nesvarbu, ar esate patyręs kavos entuziastas, ar tiesiog ieškote puikaus vasaros skanėsto, susipažinkite, kaip sukurti tobulą šaltą kavą su savo BODUM kavinuku.

Ingredientai.

Norint paruošti ir pateikti šaltą kavą Jums reikės: stambiai maltų kavos pupelių, šalto vandens, ledo kubelių ir saldiklio, jeigu naudojate. BODUM kavos virimo aparatai garsėja savo elegantišku dizainu ir naujoviškais virimo būdais, todėl jie yra idealus pasirinkimas jūsų vasaros kavos nuotykiams.

  1. Pasirinkite kavinuką: BODUM siūlo daugybę variantų – nuo klasikinio prancūziško preso iki naujoviškų šalto virimo sistemų. Hermetiškas dangtelis ir smulkaus tinklelio filtras užtikrina sklandų ir kvapnų šaltos kavos skonio gavimą.
  1. Įberkite kavos: atsižvelgdami į savo skonį, naudokite reikiamą kiekį stambiau maltų kavos pupelių. Berkite kavą į kavinuko ąsotį.
  1. Įpilkite šalto vandens: lėtai užpilkite šaltu filtruotu vandeniu maltas kavos pupeles, kad būtų tolygiai prisotinta. Švelniai maišykite, kad įsitikintumėte, jog visi kavos tirščiai yra visiškai panardinti į vandenį.
  1. Laikas: uždarykite kavinuką dangteliu, kad jis būtų sandarus. Įdėkite į šaldytuvą ir leiskite jam pabūti 12–24 valandas. Šis ilgesnis laikas leidžia sklandžiai ir tvirtai išgauti skonius.
  1. Nuspauskite ir supilkite: pasibaigus brandinimo laikui atsargiai išimkite kavinuką iš šaldytuvo. Lėtai nuspauskite stūmoklį, išfiltruodami kavos tirščius. Rezultatas – koncentruota šalto virimo kava.
  1. Patiekti ir pritaikyti: pripildykite stiklinę ledo kubelių ir užpilkite šalta kava. Galite nenaudoti ledukų, kava bus stipresnė ir ne tokia šalta. Dabar ateina linksmoji dalis – pritaikymas! Įpilkite pieno arba grietinėlės, kad įgautumėte kreminį pojūtį, pasaldinkite sirupais arba cukrumi ir eksperimentuokite su įvairiomis kvapiosiomis medžiagomis, pavyzdžiui, vanile ar šokoladu.

Kaip geriausiai pasigaminti šaltos kavos:

– Eksperimentuokite su proporcijomis: kavos ir vandens santykį galima reguliuoti pagal savo skonį.

– Atšaldykite stiklinę: kad šalta kava išliktų gaivesnė, prieš pildami keletą minučių įdėkite stiklinę į šaldiklį.

– Gurkšnokite lėtai: šalta kava skirta mėgautis. Gerkite mažais gurkšniais ir leiskite skoniams atsiskleisti jūsų gomuryje.

Šaltos kavos ruošimas namuose naudojant BODUM kavinukus yra paprastas, tačiau naudingas potyris. Pasirinkę daugybę BODUM kavos virimo aparatų, galėsite be vargo pasigaminti mėgstamą vasaros gėrimą mėgaudamiesi namų komfortu. Nesvarbu, ar ilsitės terasoje, ar rengiate nedidelį susibūrimą, jūsų naminė šalta kava tikrai paliks įspūdį ir vėsins visą vasarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top