fbpx

LARS NYSØM: skandinaviško dizaino praktiškumas

lars nysom derior.eu 6 1
LARS NYSØM įkūrėjai Patrickas Fischeris ir Sebastianas Fritzas.

LARS NYSØM yra danų įmonė, kuri kuria ir gamina minimalistinius gyvenimo būdo produktus. Jie garsėja savo lygiomis linijomis, unikaliomis spalvomis ir praktiškumu. Asortimentą sudaro prieskonių malūnėliai, įvairaus dydžio ir talpos gertuvės , taip pat gertuvės stipriems gėrimams, termosiniai puodeliai, duoninės, peiliai sūriui. Šiuo metu daug dirbama su naujienomis ir jau pasirodė termosai, elektriniai prieskonių malūnėliai, naujos formos mechaniniai prieskonių malūnėliai. Prekės ženklo misija – suteikti grožio mažoms kasdienėms akimirkoms, susitikimams ir gyvenimui. LARS NYSØM gaminiai yra minimalistiniai ir funkcionalūs, įkvėpti aiškios ir paprastos skandinaviškos estetikos.

Prekės ženklo pavadinimas LARS NYSØM yra daniško žodžio “lars”, kuris reiškia “namai”, ir norvegiško žodžio “nysom”, kuris reiškia “naujas”, derinys. Šis derinys atspindi prekės ženklo filosofiją paversti funkcionalius kasdienius daiktus aksesuarais, kurie į kasdienį gyvenimą įneša grožio.

Trumpa LARS NYSØM istorija:

2018: Patrickas Fischeris ir Sebastianas Fritzas įkūrė LARS NYSØM. Prekės ženklas pristato savo pirmąjį gaminį – vandens buteliuką.

2019 m.: LARS NYSØM plečia savo gaminių liniją ir įtraukia kelioninius puodelius ir pipirų malūnėlius. Prekės ženklas laimi pirmąjį dizaino apdovanojimą – “Red Dot Award”.

2020: LARS NYSØM pristato druskines ir kitus virtuvės reikmenis. Prekės ženklas laimi Vokietijos dizaino apdovanojimą ir iF dizaino apdovanojimą.

2021: LARS NYSØM išplečia savo produktų liniją, įtraukdama namų dekorą ir aksesuarus. Prekės ženklas įgyja klimato neutralumo sertifikatą.

2022 m. LARS NYSØM atidaro pirmąją pavyzdinę parduotuvę Kopenhagoje, Danijoje. Prekės ženklas laimi “Iconic Award” apdovanojimą kategorijoje “Inovatyvus interjeras”.

2023: LARS NYSØM tampa vienu iš pirmaujančių minimalistinio dizaino prekės ženklų. Jo gaminiais prekiaujama visame pasaulyje, jie populiarūs ir tarp vartotojų, ir tarp įmonių.

Jų vienas populiariausių produktų yra malūnėlių rinkinys. Elegantiškas dizainas ir ryškios spalvos jį paverčia stilingu bet kurios virtuvės priedu, o taip pat jis yra nepaprastai funkcionalus. Net ir švenčiant didžiausias šventes, dekoruojant ypatingai stalą šie malūnėliai jam suteiks papildomos grožio jaukumo, ir žinoma – praktiškumo.

LARS NYSØM malūnėlių rinkinys LAGOM pagamintas iš aukštos kokybės keramikos ir nerūdijančio plieno. Keraminiai malūnėliai yra patvarūs ir efektyvūs, kiekvieną kartą išgaunamas vienodas malimas, taip pat kiekvienam patiekalui ar asmeniui galima nusistatyti malimo rupumą, kas suteikia dar daugiau funkcionalumo. Nerūdijančio plieno korpusas yra tvirtas ir lengvai valomas, dengti matiniais dažais, ko pasekoje mažiau matosi pirštų antspaudų, patogu laikyti rankose malimo metu. Malūnėliai taip pat turi skaidrią akrilo kamerą, kad galėtumėte pamatyti, kiek druskos ir pipirų liko prietaise ir kada jau metas papildyti. Didelis privalumas – dangtelis, esantis apačioje, jo pagalba darbastaliai visada išliks švarūs, neliks trupinių.

LARS NYSØM gamintojas išsiskiria išskirtine gaminių spalvų gama, kad galėtumėte rasti tinkamą priedą prie savo virtuvės interjero. Spalvos svyruoja nuo klasikinės juodos ir baltos iki ryškesnių atspalvių, tokių kaip geltona, mėlyna ir rožinė. Spalvos gali būti derinamos jau prie esamo interjero arba priešingai, kuriamas kontrasto principas – tuomet malūnėliai neabejotinai taps ne tik kasdien naudojamu prietaisu, bet ir interjero elementu, kurio tikrai nesinorės slėpti stalčiuje ar spintelėje.

LARS NYSØM malūnėliai yra puiki dovana bet kam, kas mėgsta gaminti maistą,  yra neabejingi minimalistiniam dizaino stiliui. Nors jis puikiai derės ir kituose stiliuose, kadangi aptakios formos, linijos puikiai susišauks su įvairia stilistika, net ir ypatingai kaprizinga. Tai taip pat praktiška dovana, kuri bus naudojama kasdien ir svarbiausiai – daili dovaninė pakuotė palengvins dovanojimo klausimą.

Gamintojas ypatingai rūpinasi ekologija, todėl pakuotė pagaminta iš popieriaus, nenaudojamas plastikas , reikalui esant ji yra perdirbama, taip kuriama pagarba gamtai ir klientui. LARS NYSØM yra jaunas prekės ženklas, tačiau greitai pelnė reputaciją dėl aukštos kokybės gaminių ir minimalistinio dizaino. Šis prekės ženklas yra įsipareigojęs siekti tvarumo ir yra vienas iš nedaugelio dizaino prekių ženklų, turinčių klimato neutralumo sertifikatą. LARS NYSØM yra įsipareigojusi ne tik užtikrinti kokybę ir dizainą, bet ir siekti tvarumo. Visi LARS NYSØM gaminiai yra sertifikuoti kaip neutralizuojantys klimato kaitą, o tai reiškia, kad jų anglies dioksido pėdsakas buvo kompensuotas.

lars nysom derior.eu
LARS NYSØM: skandinaviško dizaino praktiškumas 7
lars nysom derior.eu
LARS NYSØM: skandinaviško dizaino praktiškumas 8

LARS NYSØM gaminiai yra pelnę daugybę apdovanojimų, įskaitant “Red Dot” apdovanojimą, Vokietijos dizaino apdovanojimą, “Iconic” apdovanojimą kategorijoje “Inovatyvus interjeras” ir iF dizaino apdovanojimą.

2023 m. “LARS NYSØM” toliau auga ir plečia savo gaminių liniją. Šiuo metu prekės ženklą galima įsigyti daugiau nei 30 pasaulio šalių.

Malūnėliams naudoja aukštos kokybės keraminį malimo mechanizmą. Keraminiai malūnėliai yra patvaresni nei plieniniai malūnėliai ir jie išgauna tolygesnį malimą. Mechanizmas taip pat yra reguliuojamas, kad galėtumėte druską ir pipirus sumalti iki reikiamos rupumo pagal patiekalo ar jūsų skonį.

LARS NYSOM pipirų malūnėlį lengva naudoti ir valyti. Tiesiog pripildykite malūnėlį pipirų ir pasukite viršų, kad maltų. Malūnėlis turi plačią angą, todėl jį lengva pripildyti ir išvalyti. Malūnėlis taip pat turi apatinį dangtelį, kuris neleidžia pipirų dalelėms iškristi, kai malūnėlis nenaudojamas.

Dovanos idėja

LARS NYSØM malūnėlių rinkinys yra puiki dovana bet kam, kas mėgsta gaminti maistą arba mėgsta minimalistinį dizaino stilių. Tai taip pat praktiška dovana, kuri bus naudojama kasdien.

Štai keletas papildomų idėjų, kaip padovanoti:

  • Pridėkite receptų knyga ar žurnalą, kad gautumėte pilną kulinarinę dovaną.
  • Supakuokite į dovanų krepšelį su kitais gurmaniškais maisto produktais, tokiais kaip alyvuogių aliejai, actai ir prieskoniai.
  • Padovanokite jį jaunavedžiams kaip įkurtuvių dovaną.
  • Padovanokite jį draugui ar šeimos nariui, kuris garsėja meile gaminimui.

lars nysom derior.eu
LARS NYSØM: skandinaviško dizaino praktiškumas 9
lars nysom derior.eu
LARS NYSØM: skandinaviško dizaino praktiškumas 10
lars nysom derior.eu
LARS NYSØM: skandinaviško dizaino praktiškumas 11

LARS NYSØM gaminių naudojimo privalumai:

  • Minimalistinis dizainas: LARS NYSØM gaminiai garsėja elegantišku ir minimalistiniu dizainu. Jie papildys bet kokį virtuvės interjerą ir suteiks rafinuotumo jūsų maisto gaminimo erdvei.
  • Aukštos kokybės medžiagos: LARS NYSØM gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip keramika ir nerūdijantis plienas. Jie yra patvarūs ir ilgaamžiai.
  • Funkcionalumas: LARS NYSØM gaminiai sukurti taip, kad būtų funkcionalūs ir patogūs naudoti. Pavyzdžiui, malūnėlių rinkinys turi skaidrų akrilo dangtelį, kad matytumėte, kiek druskos ir pipirų dedate į maistą. Reguliuojamas keraminis malimo mechanizmas leidžia sumalti prieskonius iki tobulo rupumo.
  • Įvairovė: LARS NYSØM siūlo rinktis iš daugybės gaminių: malūnėlių rinkinių, vandens butelių, kavos puodelių, pietų dėžučių, peilių ir gertuvių. Galite rasti tobulus gaminius, atitinkančius jūsų poreikius ir stilių.
  • Tvarumas: LARS NYSØM siekia tvarumo. Jie naudoja aukštos kokybės medžiagas ir etišką gamybos praktiką. Jie taip pat remia įvairias socialines ir aplinkosaugos iniciatyvas.
  • LARS NYSØM gaminiai yra puikus pasirinkimas visiems, kurie nori aukštos kokybės, funkcionalių ir stilingų virtuvės reikmenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top