fbpx
ALL CABLES ARE BEAUTIFUL marškinėliai, UGLY AND USELESS

29,95 

ALL CABLES ARE BEAUTIFUL marškinėliai, UGLY AND USELESS

Atspausdinta mūsų studijoje, naudojant vandens pagrindo ekologiškus dažus, kurie yra atsparūs dėvėjimui, plovimui ir net po daugybės kartų plovimo ALL CABLES ARE BEAUTIFUL marškinėliai atrodys puikiai.

ALL CABLES ARE BEAUTIFUL marškinėliai, UGLY AND USELESS

 

Šie ypatingi marškinėliai gaminami pagal užsakymą, todėl jeigu neturėsime sandėlyje reikiamo kiekio, gali užtrukti iki 10 d.d.

“Atspausdinta mūsų studijoje, naudojant vandens pagrindo ekologiškus dažus, kurie yra atsparūs dėvėjimui, plovimui ir net po daugybės kartų plovimo ALL CABLES ARE BEAUTIFUL marškinėliai atrodys puikiai, naudojame atsirinktus Stanley/Stella marškinėlius, kurie puikiai atitinka mūsų filosofiją” – Ugly and Useless įkūrėja Eglė.

Svarbu pažymėti, kad perkant ALL CABLES ARE BEAUTIFUL marškinėlius dalis sumos tenka Fair Wear fondui, taip pat šie marškinėliai yra vegan sertifikuoti. Toks produktas puikiai tiks besirūpinantiems ekologija, gyvūnais ir tvaresniu bei švaresniu Pasauliu visiems.

Epochoje, kai aplinkosauginis sąmoningumas ir etinė praktika yra vartotojų pasirinkimų priešakyje, Stanley/Stella išsiskiria kaip tvarių drabužių, ypač savo firminių marškinėlių, pradininkė. Nenutrūkstamas prekės ženklo atsidavimas ekologiškoms medžiagoms, etiška gamybos praktika ir veganiška filosofija pelnė jam ištikimų pasekėjų tarp sąmoningų vartotojų.

Įsipareigojimas naudoti tvarias medžiagas

Marškinėliai yra sukurti iš geriausių tvarių pluoštų mišinio, pirmenybę teikiant organinei medvilnei kaip pagrindinei medžiagai. Ekologiška medvilnė, užauginta nenaudojant kenksmingų cheminių medžiagų ir pesticidų, žymiai sumažina medvilnės gamybos poveikį aplinkai. Tai tausoja vandens išteklius, sumažina dirvožemio degradaciją ir užtikrina ūkininkų bei aplinkinių ekosistemų sveikatą.

Be ekologiškos medvilnės, marškinėlių gamyboje naudoja perdirbtą poliesterį. Perdirbtas poliesteris gaunamas perdirbant išmestus plastikinius butelius, pašalinant atliekas iš sąvartynų ir suteikiant šioms medžiagoms naują gyvybę. Šis naujoviškas požiūris ne tik taupo išteklius, bet ir sumažina prekės ženklo anglies pėdsaką.

Etiška gamybos praktika

Įsipareigojimas siekti tvarumo apima ne tik medžiagų pasirinkimą. Prekės ženklas kruopščiai atrenka savo gamybos partnerius, užtikrindamas, kad jų gamyklos laikytųsi griežtų etikos standartų. Jie teikia pirmenybę sąžiningai darbo praktikai, užtikrindami, kad darbuotojai gautų teisingą atlyginimą ir tinkamas darbo sąlygas. Šis etiškas požiūris palaiko drabužių siuvimo darbuotojų orumą ir prisideda prie teisingesnės ir teisingesnės tiekimo grandinės.

Veganų filosofija

Laikydamasi savo ekologiškumo požiūrio, Stanley/Stella yra veganiškas prekės ženklas, užtikrinantis, kad jokie gyvūniniai produktai nebūtų įtraukti į jokį jų gamybos proceso aspektą. Šis įsipareigojimas taikomas ir naudojamiems dažams ir pigmentams, užtikrinant, kad marškinėlių dažymui nebūtų naudojamos gyvūninės kilmės medžiagos.

Patvarumo projektavimas

Tvarumas nėra vien tik naudojamos medžiagos; taip pat svarbu užtikrinti, kad jų drabužiai tarnautų ilgus metus. Prekės ženklas kuria savo marškinėlius atsižvelgdamas į ilgaamžiškumą, naudodamas aukštos kokybės konstrukciją ir kruopštų meistriškumą. Šis dėmesys ilgaamžiškumui sumažina poreikį dažnai keisti drabužius, o tai dar labiau sumažina drabužių poveikį aplinkai.

Tvaraus vartojimo skatinimas

Ekologiška praktika apima ne tik produktus, bet ir tvaraus vartojimo modelius. Jie skatina klientus pirkti mažiau aukštesnės kokybės drabužių, pabrėžiant, kaip svarbu pailginti drabužių tarnavimo laiką rūpestingai prižiūrint ir taisant. Šis požiūris skatina žiedinę ekonomiką, kai drabužiai yra vertinami ir branginami visą savo gyvenimą.

Tvarumo palikimas

Stanley/Stella įsipareigojimas kurti tvarius marškinėlius nėra trumpalaikė tendencija; tai giliai įsišaknijęs požiūris, kuris formuoja visą jų verslo modelį. Prekės ženklo atsidavimas ekologiškoms medžiagoms, etiška gamybos praktika ir veganiška filosofija pelnė jiems tvarios mados lyderio reputaciją. Kadangi vartotojai reikalauja daugiau iš jų remiamų prekių ženklų, Stanley/Stella yra vilties švyturys, įrodantis, kad ekologiški drabužiai gali būti stilingi ir etiški.

MARSKINELIU PREZIURA                                              MARSKINELIU DYDZIAI

Matmenys

, , , , ,

Spalva

Juoda

Sudėtis

100% organinė medvilnė

Priežiūra

Skalbti 30C temperatūros vandenyje, nebalinti, nedžiovinti rūbų džiovyklėje, nenaudoti sauso valymo, lyginti iki 110C.

Gamintojas

UGLY AND USELESS, Lietuva

ALL CABLES ARE BEAUTIFUL marškinėliai, UGLY AND USELESSALL CABLES ARE BEAUTIFUL marškinėliai, UGLY AND USELESS
Scroll to Top